Nkunku kryen testet mjekësore me Chelsean - Gazeta Express
string(41) "nkunku-kryen-testet-mjekesore-me-chelsean"

Futboll

Gazeta Express

30/09/2022 12:02

Nkunku kryen testet mjekësore me Chelsean

Futboll

Gazeta Express

30/09/2022 12:02

Christopher Nkunku ka përfunduar testet mjekësore me Chelsean, konfirmohet nga mediumi gjerman, BILD.

Chelsea dërgoi një ofertë afatgjate për Nkunkun për vitin 2023, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ende nuk është finalizuar, pasi që Chelsea dhe Leipzig do të diskutojnë për çmimin.

Klauzola e lirimit të tij është 60 milionë euro, por londinezët do të tentojnë ta marrin më lirë.