Njihuni me vjehrrën e Luiz Ejllit - Gazeta Express
string(33) "njihuni-me-vjehrren-e-luiz-ejllit"

Njihuni me vjehrrën e Luiz Ejllit

Yjet

Gazeta Express

22/07/2023 0:07

Kiara Tito ka postuar sonte një foto me nënën e saj në Instagram, duke u bërë kështu menjëherë meme e rrjeteve sociale

Derisa të gjithë i kemi parë në Big Brother VIP Albania, përfshirë nënën e Luizit, pastaj babanë dhe vëllain e Kiara Titos, një person ende nuk ishte shfaqur publikisht nëpër media.

Lexo Edhe:

Bëhet fjalë për nënën e Kiara Titos.

Në një postim që ajo ka bërë sonte në rrjetet sociale fansat janë njoftuar për herë të parë me nënën e saj, por edhe me vjehrrën e këngëtarit Luiz Ejlli.

Kjo vonesë e njoftimit me nënën e Kiarës ka bërë që shumë fansa të aludojnë se ajo nuk është një fanse e madhe e Luizit, për dallim nga babai i Kiarës dhe vëllai që janë parë të jenë më të afërt këto ditë me këngëtarin që mori zemrat e publikut shqiptarë gjatë kësaj kohe.

Kujtojmë se edhe për nënën e Luizit mediat disa herë kanë shkruar duke thënë se edhe ajo nuk është se e ka shumë qejf Kiarën.

Pavarësisht kësaj, Luizi pritet që këto ditë ta lanson këngën e tij të tretë që do të jetë dedikim për moderatorën dhe modelën shqiptare, Kiara Tito – e cila tashmë e ka marrë mbiemrin e burrit të saj Ejlli – gjatë kurorëzimit me martesë të tyre në tarrasën e prefekturës së Tiranë më 6 maj, natën finale të Big Brother VIP Albania. /GazetaExpress/