Njihuni me “Sheikun e Opojës” dhe jetën e tij luksoze - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

07/11/2021 15:02

Njihuni me “Sheikun e Opojës” dhe jetën e tij luksoze

Rozë

Gazeta Express

07/11/2021 15:02

Xhevat Ahmeti nga fshati Bresanë i rajonit të Opojës së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “E diela vlen”.

Ahmeti njihet ndryshe si “Sheiku i Opojës” dhe si “Artisti i Kosovës”.

Lexo Edhe:

“Shoqëria, e krejt më thirrin sheik njihna unë i pata e s’i pata teshat, ata më thirrin sheik, jo që i them unë vetës po këtu në Opojë çdo njërin pyete kushdo që të vjen vetëm lypni sheikun e Opojës edhe krejt tregojnë”, tha Xhevat Ahmeti për ATV.

“Sheiku i Opojës” ka treguar edhe për jetën e tij luksoze dhe si e presin banorët e këtij rajoni.