Një vdekje dhe mbi 400 raste të reja me Covid-19 - Gazeta Express
string(48) "nje-vdekje-dhe-mbi-400-raste-te-reja-me-covid-19"

Një vdekje dhe mbi 400 raste të reja me Covid-19

Lajme

Gazeta Express

18/08/2022 12:45

Një vdekje dhe 483 raste pozitive janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e Covid-19 në Kosovë.

Kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë përmes raportit të saj të përditshëm, ku shtohet edhe se të shëruar janë 1.196 persona.

Lexo Edhe:

Ndërsa raste aktive janë 4.847.