Një trup i bukur si i Kendall - Gazeta Express

Një trup i bukur si i Kendall

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 20:28

Ylli i Love Island, Kendall Rae Knight ka ngritur temperaturat në bikine të kaltra derisa po shijon diellin në plazh

Ajo është shumë e hapur për të treguar foto nga pushimet e saj në Instagram.

Ylli i Love Island, Kendall Rae Knight është parë të enjten derisa ka bërë foto në bikine të kaltra dhe ka postuar një seri fotosh seksi në Instagram.

Ylli i emisioneve reality (26) ka treguar asetet e saj derisa duket se është në superformë. /GazetaExpress/