Një tortë në formën e Ronaldos 1.5 metra e lartë iu prezantua Georgina Rodriguez në Katar - Gazeta Express
string(89) "nje-torte-ne-formen-e-ronaldos-1-5-metra-e-larte-iu-prezantua-georgina-rodriguez-ne-katar"

Një tortë në formën e Ronaldos 1.5 metra e lartë iu prezantua Georgina Rodriguez në Katar

Rozë

Gazeta Express

01/12/2022 11:15

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina RodIguez, erdhi në Doha me fëmijët e saj për të mbështetur portugezin në Kupën e Botës.

Në Katar, Georgina u prit me një dhuratë, një tortë, shumica e së cilës është vetë Ronaldo në formën e kombëtares portugeze. Lartësia është rreth 1.5 metra.

Lexo Edhe:

Gjithashtu në tortë përshkruhej vetë Rodriguez dhe fëmijët e tyre me Cristiano. /abcnews.al/