Një tjetër puthje mes banorëve në shtëpinë e “Big Brother VIP” - Gazeta Express

Një tjetër puthje mes banorëve në shtëpinë e “Big Brother VIP”

Rozë

Gazeta Express

23/11/2021 8:24

“Vëllai i Madh” i ka kërkuar banorëve që të luajnë një nga komeditë më të famshme shqiptare.

Ata do të rikthejnë edhe njëherë në skenë “Pallatin 176”.

Lexo Edhe:

Teksa po përgatisnin provën javore, DJ PM dhe Sarah në rolin e tyre si Elsa me Fredin  kanë shkëmbyer një puthje mes njëri-tjetrit.

Kjo puthje shkaktoi shumë reagime pozitive dhe nga banorët e tjerë.

Kujtojmë që ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit ata shkëmbyen puthjen e parë, pas shumë debateve e ulje-ngritjeve në marrëdhënie.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.