Një tjetër konkurrent po largohet nga “Përputhen”? - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

14/10/2021 20:16

Një tjetër konkurrent po largohet nga “Përputhen”?

TV/Film

Gazeta Express

14/10/2021 20:16

“Përputhen” është emsioni i dashurisë shumë i shikuar nga shqiptarët.

Një ndër konkurrentët më të përmendur të këtij edicioni të “Përputhen”, Eduart Kuci duket se po largohet nga emisioni, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Edi së fundi pati një takim me Mikelën në të cilin nuk dihet se çfarë ndodhi saktësisht mirëpo si duket ai ka vendosur të largohet pas disa mosmarrëveshjeve.

Flitet se Edi ka pasur disa debate në lidhje me zgjedhjen e Adës për Bashkimin, e cila kjo e fundit deshi të ndërronte zgjedhjen por kjo gjë i pengoi Eduardit teksa ai u shpreh se nuk dëshiron të jetë një alternativë e dytë për dikë dhe si duket pas disa debateve në lidhje me këtë qështje ai ka vendosur për largimin e tij.

Ndërsa kjo gjë ende nuk është konfirmuar nga stafi i “Përputhen” apo nga vetë Eduarti.