Një tifoz kapet live nga kamerat duke i vendosur diçka në pije shokut të tij gjatë një ndeshje në Wimbledon - Gazeta Express
string(107) "nje-tifoz-kapet-live-nga-kamerat-duke-i-vendosur-dicka-ne-pije-shokut-te-tij-gjate-nje-ndeshje-ne-wimbledon"

Sporte tjera

Gazeta Express

02/07/2022 16:32

Një tifoz kapet live nga kamerat duke i vendosur diçka në pije shokut të tij gjatë një ndeshje në Wimbledon

Sporte tjera

Gazeta Express

02/07/2022 16:32

Një tifoz tenisi është parë duke vendosur diçka në pijen e një burri tjetër në TV live.

Pamjet e marra në ndeshjen e së enjtes mes Liam Broady dhe Diego Schwartzman në Wimbledon tregojnë dy tifozë duke mbajtur syze dielli dhe duke shijuar një bisedë.

Lexo Edhe:

Përpara tyre gjendeshin dy gota të arta vere, transmeton Gazeta Express.

Megjithatë, në klip, tifozi i tenisit me flokë të errëta zgjatet për diçka në prehrin e tij para se të shfaqet për ta vendosur atë në pijen e shokut të tij.

Dyshja nuk e kuptuan se kamerat ishin të përqendruara drejt tyre.

Ende nuk dihet se çfarë ishte ajo që i vendosi në pije. /Gazeta Express/

Adhuruesi i tenisit u pa teksa zgjatej për diçka në prehrin e tij.  Kredia: BBC
Interneti ka disa ide se çfarë mund të jetë shtesa.  Kredia: BBC