Një teniste seksi si Luana - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 22:31

Një teniste seksi si Luana

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 22:31

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca, e cila është në Kosovë, është parë këto ditë duke bërë një fotosesion tepër seksi

Luana ka punuar edhe gjatë pandemisë së koronavirusit ku edhe kishte realizuar një këngë si dhe kishte pozuar për një revistë turke.

Me t’u lehtësuar masat, Luana kishte ardhur në Kosovë ku ishte parë duke realizuar një fotosesion në një hotel të Kosovës.

Por, ajo nuk ka mbaruar me kaq.

Këngëtarja shqiptare ka postuar këto ditë një fotosesion seksi në një fushë tenisti e ku tregon asetet e saj tepër seksi.

Ndërkaq para disa dite ajo është parë edhe në një studio ku duket se është duke incizuar një këngë të re. /GazetaExpress/