Një person hidhet nga kati i 8 në Tetovë dhe shpëton gjallë - Gazeta Express
string(59) "nje-person-hidhet-nga-kati-i-8-ne-tetove-dhe-shpeton-gjalle"

Një person hidhet nga kati i 8 në Tetovë dhe shpëton gjallë

Ballina

Gazeta Express

28/01/2023 14:41

Sot pak mesdite një person i moshës rreth 40 vjeçare i nacionalitetit maqedon, ka rënë nga kati i 8 i ndërtesës që ndoshet në bllokun 70 në Tetovë.

Ai është dërguar në spital me shenja jete, dhe për shkak të lëndimeve është dërguar në spitalin Klinik në Shkup.

Lexo Edhe:

Personi në fjalë ka jetuar së bashku me nënën e tijë, dhe sipas informatave jozyrtare ka pasur probleme shëndetësore./tetova1/