Një melankoli vjeshtore nga Valon Biba - Gazeta Express

Gazeta Express

14/11/2020 21:22

Një melankoli vjeshtore nga Valon Biba

Gazeta Express

14/11/2020 21:22

Këngëtari melankolik nga Peja, Valon Biba ka lansuar këngën e tij më të re para katër dite

I njohur për këngët e tij melankolike, këngëtari pejan ka ardhur me një këngë të re, e cila sjell pak a shumë zumtësi vjeshtore por që vjen plot melankoli nga këngëtari.

Lexo Edhe:

“Shpirti im ti” titullohet kjo këngë e cila është bërë me muzikë dhe tekst të Valon Bibës dhe orkestrim të Valdrin Abazit.

Mix & Master i këngës është punuar nga Valdrin & Doan derisa klipi është bërë nga VD Sounds.

Kënga është dhënë premier më 10 nëntor në YouTube dhe deri tani ka më shumë se 9000 klikime. /GazetaExpress/