Një javë pas rastit tragjik, Alec Baldwin shfaqet bashkë me familjen e tij - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

28/10/2021 21:09

Një javë pas rastit tragjik, Alec Baldwin shfaqet bashkë me familjen e tij

TV/Film

Gazeta Express

28/10/2021 21:09

Alec Baldwin është shfaqur tepër i mërzitur në një fotografi me familjen e tij në New Englan, një javë pasi që aksidentalisht e vrau kineasten e Rust, Halyna Hutchin gjatë xhirimeve

Baldwin është shfaqur me fëmijët e tij dhe gruan e tij në një qytet të vogël në verilindje në vikendin që lamë pas.

Lexo Edhe:

Aktori (63) shihet në tension dhe i mërzitur derisa porosit ushqim për familjen e tij.

Ai ka qenë bashkëpunues me policinë e Santa Fe-së në New Meksiko, derisa hetimet për këtë janë duke vazhduar.

Baldwin ishte duke xhiruar në filmin Rust ku ai aksidentalisht vrau Halyna HUtchins (42).

Në armën që ai përdori kishte një fishekë të vërtetë: policia ende nuk e di se si arriti ai në setin e xhirimeve.

Sherifi, Adam Mendoza tha të mërkurën që “askush nuk do të përjashtohet” nga ndonjë akuzë kriminale. /GazetaExpress/