Një grua në Fushë-Kosovë ndihet e kërcënuar nga ish-bashkëshorti, e raporton në Polici - Gazeta Express
string(85) "nje-grua-ne-fushe-kosove-ndihet-e-kercenuar-nga-ish-bashkeshorti-e-raporton-ne-polici"

Një grua në Fushë-Kosovë ndihet e kërcënuar nga ish-bashkëshorti, e raporton në Polici

Lajme

Gazeta Express

23/04/2024 10:13

Një grua e ka raportuar ish-bashkëshortin e saj në Polici, pasi është ndjerë e kërcënuar nga ai.

I dyshuari është arrestuar dhe më pas është liruar në procedurë të rregullt.

Lexo Edhe:

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar Policinë se ndihet e kërcënuar nga ish-bashkëshorti i saj, i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas inicimit të rastit, me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë.