Një grua ndaloi për të blerë një pije, fitoi çmimin e madh të lotarisë - Gazeta Express
string(69) "nje-grua-ndaloi-per-te-blere-nje-pije-fitoi-cmimin-e-madh-te-lotarise"

Një grua ndaloi për të blerë një pije, fitoi çmimin e madh të lotarisë

Fun

Gazeta Express

25/05/2022 10:35

Etja e një gruaje nga Misuri doli të ishte një ndjenjë fati, kur një biletë lotarie gjatë një ndalese pijesh bëri që ajo të fitonte 50,000 dollarësh.

Lojtarja u tha zyrtarëve të Lotarisë së Misurit se u ndal në dyqanin QuickTrip në Gravois Road në St.

Lexo Edhe:

Gruaja tregoi se e kishte blerë biletën, por nuk mund të thoshte menjëherë nëse kishte fituar ndonjë gjë.

Ajo vendosi syzet e saj dhe u trondit kur pa një çmim prej 50,000 dollarësh.

“Ishte shumë surreale,” tha ajo. “As që e dija nëse po e lexoja mirë!”/abcnews.al