Një grua gjendet e pajetë në liqenin e Fierzës - Gazeta Express
string(46) "nje-grua-gjendet-e-pajete-ne-liqenin-e-fierzes"

Shqiperi

Gazeta Express

18/06/2024 17:34

Një grua gjendet e pajetë në liqenin e Fierzës

Shqiperi

Gazeta Express

18/06/2024 17:34

Një trup  i pajetë i  një gruaje është gjendur sot në orët e para të mëngjesit në vendin e quajtur “Shtrazë”, në bregun e liqenit të Fierzës.

 Gjatë këqyrjes së trupit të pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune. Nga të dhënat paraprake dyshohet se kjo shtetase është vetëmbytur.

Lexo Edhe:

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kësaj shtetaseje dhe për zbardhjen e rrethaneve të humbjes së jetës.