Një grua dërgohet në mbajtje për vjedhjen e një zingjiri në vlerë prej 100 euro - Gazeta Express
string(79) "nje-grua-dergohet-ne-mbajtje-per-vjedhjen-e-nje-zingjiri-ne-vlere-prej-100-euro"

Një grua dërgohet në mbajtje për vjedhjen e një zingjiri në vlerë prej 100 euro

Lajme

Gazeta Express

29/05/2023 9:31

Një grua është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje nën dyshimin për vjedhjen e një zingjiri të arit në vlerë prej 100 euro.

E dyshuara zingjirin ia ka vjedhur një gruaje tjetër.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

VJEDHJE E RËNDË/F. Kosovë 28.05.2023-09:00. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin se e njëjta viktimës femër kosovare i kishte marr zinxhirin nga ari në vlerë prej 100€. Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje .