Një festë ditëlindje tërësisht në bikine - Gazeta Express
string(40) "nje-feste-ditelindje-teresisht-ne-bikine"

Një festë ditëlindje tërësisht në bikine

Yjet

Gazeta Express

03/06/2022 23:45

Bukuroshja shqiptare, Kejvina Kthella ka festuar gjatë ditës së sotme ditëlindjen dhe festa e saj ka shkuar tërësisht në bikine

Bukuroshja shqiptare nuk ka treguar se ku e ka festuar atë, por ajo ka qenë e shoqëruar edhe me bukuroshe të tjera shqiptare, njëra prej të cilave Arta Elezaj.

Lexo Edhe:

E në story të Instagramit dhe në vet Instagram ajo ka postuar foto e video në bikine.

Krejt kjo e rrethuar me shoqet e saj mund të quhet një “festë ditëlindje në bikine” për bukuroshen shqiptare. /GazetaExpress/