Një ditë mbasi rezultoi me Covid, sërish një lajm i keq për Artan Lamen - Gazeta Express

Gazeta Express

22/10/2020 16:24

Një ditë mbasi rezultoi me Covid, sërish një lajm i keq për Artan Lamen

Gazeta Express

22/10/2020 16:24

Kreu i Kadastrës, Artan Lame, mbasi rezultoi pozitiv me Covid një ditë më parë, sot ka humbur babain.

Lajmin e hidhur e ka dhënë vet Artan Lame , përmes një mesazhi prekës në ‘Facebook’, ku shkruan se “iku duke na lënë të gjithëve midis trishtimit që nuk ju gjendëm dot pranë në momentet e fundit.

“Me trishtim ju bëj me dije se babai, Adili, nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen. Të gjithë menduam se do t’ja dilte, por nuk kish qenë e thënë. Iku i qetë, duke na lënë të gjithëve midis trishtimit që nuk ju gjendëm dot pranë në momentet e fundit. Ftoj të gjithë ata që e patën njohur në jetë, ta kujtojnë gjithmonë me humorin e përhershëm dhe dashurinë për jetën”, shkruan Lame.

Me trishtim ju bëj me dije se babai, Adili, nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen. Të gjithë menduam se do t’ja dilte,…

Pubblicato da Artan Lame su Giovedì 22 ottobre 2020