Nita dërgon në televotim Oltën, Kiarën, Kristin dhe Qetsorin - Gazeta Express
string(58) "nita-dergon-ne-televotim-olten-kiaren-kristin-dhe-qetsorin"

Rozë

Gazeta Express

19/03/2023 0:32

Nita dërgon në televotim Oltën, Kiarën, Kristin dhe Qetsorin

Rozë

Gazeta Express

19/03/2023 0:32

Nita është banorja e radhës që u vendos përballë “Kutisë së Pandorës”. Në zarfin e bardhë thuhej se ajo ka mundësi të takojë miken e saj më të mirë, që po e pret në oborr.

Ndërsa në zarfin e zi, Nita kishte mundësinë të dërgonte dy çifte për t’i dërguar në nominim.

Lexo Edhe:

Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë në nominim “kokë më kokë”. Pra, vetëm njëri çift shkon në nominim.

Nita zgjodhi të dërgojë në nominim Qetsori-Kristi dhe Olta-Kiara.

Shtëpia është ndarë në çifte nga Keisi që ishte lidere e shtëpisë.