Nisin zënkat mes dy kosovareve në shtëpinë e famshme? - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/01/2022 12:42

Nisin zënkat mes dy kosovareve në shtëpinë e famshme?

Rozë

Gazeta Express

15/01/2022 12:42

Kjo gjë ka ndodhur më sa duket shkak i Donaldit.

Kjo për faktin se Beatrix konsideron se Egzonës nuk ia ka ndjerë në një mënyrë për debatet e ashpra me Donaldin.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, Egzona ka qenë ajo e cila i ka këshilluar çiftin dhe ka komentuar situatat e ndodhura mes tyre.

Më vonë, Egzona ka menduar se Beatrix është ndjerë keq dhe është sqaruar me të, megjithatë atë gjë Egzona e ceki sërish në edicionin e mbrëmshmëm gjë e cila i ka penguar Beatrixës.

“Unë jam sqaru me të, ajo e tha prap në prime edhe nuk ka ardh mem tregu atë ditë kur Donaldi ka qenë tu pikturu”, i thotë Beatrixa, Arjolës teksa bisedon me të.

Ndërsa në një video tjetër, derisa banorët po qëndrojnë në oborr Xheisara me Egzonën largohen. Beatrix i përshendet me natën e mirë, reagimi i Egzonës merr vëmendje i cili duket paksa acaruese, mirëpo i jep një përgjigjje.

“Në dhomë të rrëfimit po shkojmë”, i thotë Egzona.