Nisin përgatitjet e xhudistëve të Kosovës në Golem - Gazeta Express
string(50) "nisin-pergatitjet-e-xhudisteve-te-kosoves-ne-golem"

Nisin përgatitjet e xhudistëve të Kosovës në Golem

Sport

Gazeta Express

01/03/2024 19:38

Ekipi i Kosovës në xhudo po zhvillon përgatitjet në Golem të Shqipërisë, atje po marrin pjesë të gjitha klubet e Kosovës.

Ky kamp stërvitor ka mbledhur të gjithë xhudistët që marrin pjesë në gara ndërkombëtare.

Lexo Edhe:

Ekipi olimpik bashkë me xhudistët e tjerë po përgatiten për garat dhe sfidat që i presin gjatë këtij viti.

Kampin stërvitor si zakonisht po e udhëheq trajneri dhe selektori, Driton Kuka.

/Gazeta Express/