Nis zbulimi i listës për Topin e Artë, këta janë dy futbollistët e fundit - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 16:39

Nis zbulimi i listës për Topin e Artë, këta janë dy futbollistët e fundit

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 16:39

France Football ka nisur zbulimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Tashmë janë publikuar dy emrat e renditur në vendet e fundit në garë për çmimin prestigjioz, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Cezar Azpilicueta dhe Luka Modric janë renditur në vendin e 29-të si të barabartë.

/Gazeta Express/