Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri – Kili që luhet më 22 mars në Parma - Gazeta Express
string(78) "nis-shitja-e-biletave-per-miqesoren-shqiperi-kili-qe-luhet-me-22-mars-ne-parma"

Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri – Kili që luhet më 22 mars në Parma

Futboll

Gazeta Express

28/02/2024 16:27

Më 22 mars, Kombëtarja shqiptare do të rikthehet sërish në fushë për të luajtur një ndeshje miqësore ndaj Kilit.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Ennio Tardini” në Parma të Italisë, duke nisur nga ora 20:45.

Lexo Edhe:

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë futbolldashësit dhe tifozët e Kombëtares se nga dita e sotme do të kenë mundësi që të blejnë biletat e tyre për këtë sfidë duke klikuar në linkun: Bileta për ndeshjen Shqipëri – Kili.

FSHF nënvizon se për këtë ndeshje do të jenë të disponueshme në të gjitha pikat e autorizuara nga Ticketone dhe në faqen e internetit: sport.ticketone.it. /Gazeta Express/