Nina, shfaqet e mahnitshme në bikine - Gazeta Express
string(35) "nina-shfaqet-e-mahnitshme-ne-bikine"

Nina, shfaqet e mahnitshme në bikine

Yjet

Gazeta Express

27/10/2022 20:22

Nina Agdal – e cila ka filluar një lidhje me mundësin Logan Paul – ka treguar trupin e saj seksi në bikine teksa ka bërë një fotosesion në plazhin e Miamit

Nina Agdal ka treguar këmbët e saj të gjata dhe trupin gjatë një fotosesioni që ka mbajtur në Miami të Floridas.

Supermodelja daneze, 30 vjeçare – e njohur më shumë për fotot e saj që ka bërë në revistën Sports Illustrated Swimsuit Edition – ka treguar trupin e saj të tonifikuar teksa ka bërë poza joshëse në kamerë.

Ish e dashura e yllit Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tanishme e yllit të mundjes në WWE, Logan Paul ka treguar asetet e saj gjatë një fotosesioni në bikine. /GazetaExpress/