Nicole lënë nam me të dashurin në Spanjë - Gazeta Express
string(40) "nicole-lene-nam-me-te-dashurin-ne-spanje"

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 23:26

Nicole lënë nam me të dashurin në Spanjë

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 23:26

Nicole Sherzinger ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshme e ku është mbuluar edhe me baltë teksa është shfaqur e përqafuar nga i dashuri i saj Thom Evans

Ajo është duke i kaluar pushimet në Spanjë.

Lexo Edhe:

Nicole Scherzinger është shfaqur e jashtëzakonshme teksa ajo ka kaluar një ditë me banjë balte me të dashurin e saj Thom Evans, teksa po kalojnë pushimet e tyre në Spanjë.

Këngëtarja amerikane (43) ka shfaqur fizikun e saj të mahnitshëm e ku kaluan një ditë në plazh me Thomin (37) dhe shokun e tyre Julien Macdonald gjatë pushimeve në Formentera.

Fotografitë e bëra tregojnë Nicole dhe thom të mbuluar kokë e këmbë me baltë, e ku pastaj ata e kanë hequr atë në det.

Anëtarja e jurisë së X Factor është shfaqur me stil dhe si një bukuroshe e vërtetë, teksa ka bërë foto edhe provokative më të dashurin e saj. /GazetaExpress/