Nicole e lumtur në bikine, feston ditëlindjen në Itali - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

02/07/2021 19:17

Nicole e lumtur në bikine, feston ditëlindjen në Itali

Yjet

Gazeta Express

02/07/2021 19:17

Nicole Scherzinger duket se ka prekur parajsën derisa ka shijuar diellinnë bikine…derisa ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 43-të në Itali.

Nicole Sherzinger ka marrë diell në bikine derisa po pushon në bregdetin italian me të dashurin e saj Thom Evans.

Lexo Edhe:

Bashkë me pushimet, ylli kryesor i Pussycat Dolls ka festuar ditëlindjen e saj me stil në rajonin e bukur afër liqenit Como në Itali.

Pasi që ende aktivitetet e jashtme festive janë të vogla, Scherzinger ka thyer heshtjen duke postuar shumë foto dhe video në Instagram, përfshirë edhe disa foto tepër seksi. /GazetaExpress/