Ngjarje e rëndë, 30- vjeçarja gjendet e vetëvarur - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

08/12/2019 14:54

Ngjarje e rëndë, 30- vjeçarja gjendet e vetëvarur

Ballina

Gazeta Express

08/12/2019 14:54

Një 30-vjeçare dyshohet se është vetëvarur dhe ka ndërruar në Topojë të Fierit mëngjesin e sotëm.

Dyshimi i vetëvarjes njoftohet nga policia e Fierit.

Fier/ Informacion paraprak

Gjatë mëngjesit të sotëm dyshohet se është vetëvarur dhe ka ndërruar jetë shtetasi E.M., 30 vjeç, babues në Topojë, Fier.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.