Nga Spiropali te Erion Veliaj, ja figurat e politikës që morën pjesë në festën e lamtumirës së diplomates amerikane - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

23/06/2021 22:09

Nga Spiropali te Erion Veliaj, ja figurat e politikës që morën pjesë në festën e lamtumirës së diplomates amerikane

Shqiperi

Gazeta Express

23/06/2021 22:09

Sot është organizuar festa e lamtumirës për zv.ambasadoren amerikane, znj.Leyla Moses-Ones.

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar fotot nga ceremonia e lamtumirës, teksa shkruan: Festa e lamtumirës për zv.ambasadoren amerikane, Znj. Leyla Moses-Ones. We ëill miss you 

Siç shihet edhe nga fotot, në ceremoni ka qenë e ftuar ambasadorja Yuri Kim, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ministrja e Jashtme Olta Xhaçka, ambasadori i BE Luigi Soreca, ai i Britanisë Duncan Norman dhe ambasadori i Gjermanisë, Petër Zingraf.