Nga frika e madhe, burri fillon të bërtas ende pa u vaksinuar, shpërthejnë të qeshura - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

01/08/2021 10:53

Nga frika e madhe, burri fillon të bërtas ende pa u vaksinuar, shpërthejnë të qeshura

Lajme

Gazeta Express

01/08/2021 10:53

Shumë njerëz kanë frikë nga vaksinat, kjo po dëshmohet sidomos gjatë pandemisë.

Miliona persona në mbarë botën po vaksinohen kundër COVID-19 dhe një ndër ta është një burrë i ri, i cili duket së vërtetë frikësohet shumë nga vaksina.

Lexo Edhe:

Në videon e publikuar nga Daily Mail shihet infermierja teksa përgatitet ta vaksinon në krah burrin, ky i fundit dëgjohet duke bërtitur.

Ndërkohë të gjithë të pranishmit që po prisnin për t’u vaksinuar s’mund t’i mbajnë të qeshurat.

Në fund, pasi e merr vaksinën, burri duartrokitet nga të pranishmit për guximin që mezi e gjeti.

E përditshmja britanike e ka publikuar videon nuk ka treguar se në cilin shtet ka ndodhur ngjarja.