Nga Ferma VIP, Baby G vjen me një mesazh për Noizyn - Gazeta Express
string(50) "nga-ferma-vip-baby-g-vjen-me-nje-mesazh-per-noizyn"

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2024 20:45

Nga Ferma VIP, Baby G vjen me një mesazh për Noizyn

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2024 20:45

Baby G është një nga personazhet më interesantë të “Ferma Vip”.

Ajo po shijon qëndrimin në shtëpinë e fermerëve në shoqërinë e personazheve të tjerë me të cilët ka krijuar edhe afrimitet të veçantë, duke treguar nga jeta e saj personale dhe karriera.

Lexo Edhe:

Së fundmi në një bisedë në oborr me Dijonisin dhe fermerët e tjerë, Baby G ka shprehur vlerësim për reperin, Rigles Rajku i cili njihet me emrin artistik Noizy.

Ajo është drejtuar nga kamera dhe i ka përcjellë një mesazh falënderimi për mbështetjen e tij në hapat e saj të para të karrierës.

 “Noizy dua të të them faleminderit shumë për përkrahjen, mbështetjen që më ke dhënë”, thotë ajo duke iu drejtuar kamerës.