Neuhaus shumë i shtrenjtë për Liverpoolin - Gazeta Express

Neuhaus shumë i shtrenjtë për Liverpoolin

Futboll

Gazeta Express

30/07/2021 10:55

Florian Neuhaus është objektiv i Liverpoolit.

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, vazhdon të insistojë për mesfushorin e Borussia Monchengladbach, Florian Neuhaus.

Lexo Edhe:

Por, sipas Sport1, Glabach ka kërkuar 40 milionë euro për 24-vjeçarin, shifër të cilën s’do ta paguajë Liverpooli, pasi e konsideron të lartë.

Raportohet se Liverpooli po tenton edhe për mesfushorin e Sassuolos, Manuel Locatelli, për të cilin interesohen Juventusi dhe Arsenali. /Gazeta Express/