Nesër varroset ish kryetari i Rahovecit, Qazim Qeska - Gazeta Express
string(51) "neser-varroset-ish-kryetari-i-rahovecit-qazim-qeska"

Nesër varroset ish kryetari i Rahovecit, Qazim Qeska

Lajme

Gazeta Express

24/02/2024 18:02

Nesër do të mbahet mbledhje komemorative për ish kryetarin e komunës së Rahovecit, Qazim Qeska.

Mbledhja do të nisë në orën 11:00 në sallën e kuvendit komunal në Rahovec.

Lexo Edhe:

“Me rastin e ndarjes nga jeta të ish-Kryetarit të Komunës së Rahovecit, z. Qazim Qeska, nën përkujdesjen e Kryetarit të Komunës, z. Smajl Latifi, organizohet mbledhje komemorative, më 25 shkurt 2024, në orën 11:00, në Sallën e Kuvendit Komunal, në nderim të jetës dhe veprës së tij.”

Qeska do të varroset në orën 14:00, në varrezat e qytetit.