Nesër seancë e jashtëzakonshme, në rend dite rezoluta për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore - Gazeta Express
string(106) "neser-seance-e-jashtezakonshme-ne-rend-dite-rezoluta-per-gjendjen-ne-shendetesi-dhe-sigurimet-shendetesore"

Nesër seancë e jashtëzakonshme, në rend dite rezoluta për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore

Lajme

Gazeta Express

28/02/2024 16:14

Nesër do të mbahet seancë e jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës.

Seanca do të nisë në orën 10:00 dhe në rend të ditës është “Shqyrtimi i Propozim-rezolutës për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore”.

Lexo Edhe:

Këtë e ka bërë të ditur Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun në Kuvendin e Kosovës.