Nesër pritet të bie borë në Kosovë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

25/11/2021 20:13

Nesër pritet të bie borë në Kosovë

Lajme

Gazeta Express

25/11/2021 20:13

Parashikimi i motit për këtë të premte.

E premtja e kësaj jave mund të sjell reshje shiu dhe bore.

Lexo Edhe:

Sipas Prishtina Weather pritet mot kryesisht i vranët në mëngjes dhe me shi. Në vise malore priten edhe reshje bore.

Ditën mbetet mot me vranësira, por me erë.  Vende-vende edhe me riga shiu.

Temperaturat minimale pritet të sillen rreth 3 gradë derisa ato maksimale mund të arrijnë deri në 7 gradë.