Nesër, kënga e re e Majk dhe Ledrit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

08/06/2021 23:46

Nesër, kënga e re e Majk dhe Ledrit

Yjet

Gazeta Express

08/06/2021 23:46

Majk dhe Ledri pritet që nesër ta publikojnë këngën e tyre “Marr”

Kënga është paralajmëruar nga Majk sonte derisa nga Ledri është paralajmëruar dy ditë më herët.

Në fakt, i pari që e kishte paralajmëruar atë ishte vetëm Ledri derisa sot Majk ka postuar disa fotografi ku shihet me një femër të bukur.

“Si lule mes therrave unë ty të gjeta”, ka shkruar ai – derisa ka postuar fotografi nga skenat e klipit. /GazetaExpress/