Nesër bëhet tërheqja e shortit, këta janë kundërshtarët e mundshëm të Yllit në Ligën e Kampionëve - Gazeta Express
string(96) "neser-behet-terheqja-e-shortit-keta-jane-kundershtaret-e-mundshem-te-yllit-ne-ligen-e-kampioneve"

Nesër bëhet tërheqja e shortit, këta janë kundërshtarët e mundshëm të Yllit në Ligën e Kampionëve

Sport

Gazeta Express

06/07/2022 22:28

Të enjten do të bëhet tërheqja e shortit për fazën e parë kualifikuese në Ligën e Kampionëve.

Golden Eagle Ylli është në mesin e skuadrave që do të marrin pjesë në këtë fazë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Për kampionin e Kosovës do të jetë debutim, teksa nesër do të mësoj kundërshtarin.

Shorti për fazën e parë kualifikuese do të tërhiqet në Gjenevë nga ora 11:00.

Ylli ndodhet në vazon e gjashtë, teksa kundërshtarët e mundshëm janë: SL Benfica (Portugali), CB Rio Breogan (Spanjë), Niners Chemnitz (Gjermani) dhe BC Kormend (Hungari). /Gazeta Express/