Nënsekretarja Allen mbërrin në Presidencë, nis takimin me Osmanin - Gazeta Express
string(64) "nensekretarja-allen-mberrin-ne-presidence-nis-takimin-me-osmanin"

Nënsekretarja Allen mbërrin në Presidencë, nis takimin me Osmanin

Lajme

Gazeta Express

19/05/2024 9:11

Nënsekretarja amerikane e Shtetit, Elizabeth Allen, ka mbërritur në Presidencë.

Allen është pritur nga presidentja Osmani.

Lexo Edhe:

Ato do të nënshkruajnë një marrëveshje mirëkuptimit ndërmjet Qeverisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Republikës së Kosovës, kundër manipulimit të informacionit nga shtetet e huaja.