Nënoficeri i FSK-së ndërron jetë në krye të detyrës, Haradinaj ngushëllon familjen e tij - Gazeta Express
string(87) "nenoficeri-i-fsk-se-nderron-jete-ne-krye-te-detyres-haradinaj-ngushellon-familjen-e-tij"

Nënoficeri i FSK-së ndërron jetë në krye të detyrës, Haradinaj ngushëllon familjen e tij

Lajme

Gazeta Express

13/06/2024 23:25

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i ka shprehur ngushëllime familjes Beqiri dhe bashkëluftëtarëve pas ndarjes nga jeta të eprorit të FSK-së, Muhamet Beqiri.

Haradinaj ka thënë se Muhamet Beqiri ishte luftëtar i UÇK-së. 

Lexo Edhe:

“Muhamet Beqiri, luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe nënoficer i FSK-së, paska ndërruar jetë në krye të detyrës. 

Ndajmë dhembjen me familjen, bashkëluftëtarët, kolegët e miqtë”, është shprehur Haradinaj.