Nënadimresha 51 vjeçare, befason me linjat e saj në Malibu - Gazeta Express
string(57) "nenadimresha-51-vjecare-befason-me-linjat-e-saj-ne-malibu"

Nënadimresha 51 vjeçare, befason me linjat e saj në Malibu

Yjet

Gazeta Express

21/12/2022 23:11

Brooke Burke (51), ka treguar format e saj fantastike në bikine të kuqe dhe me lule, teksa është veshur si nënadimreshë e ka defiluar në Malibu

Veterania e “Dancing With The Stars”, Brooke Burke duket se është në elementin e Krishtlindjeve këtë javë.

Lexo Edhe:

Bukuroshja 51-vjeçare është parë në bikine të kuqe me kapelën e babadimrit teksa bën plazh në Malibu ku do ta xhirojë një video të quajtur Brooke Burke Body.

Pavarësisht moshës, duket së Burke ka harruar të plaket . /GazetaExpress/