Nëna nga Prizreni raporton në polici se një burrë ia ka marr vajzën e mitur për të bashkëjetuar - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

11/06/2021 10:56

Nëna nga Prizreni raporton në polici se një burrë ia ka marr vajzën e mitur për të bashkëjetuar

Lajme

Gazeta Express

11/06/2021 10:56

Një nënë nga Prizreni ka raportuar në Polici se një person ia ka marrë vajzën e mitur dhe ia ka dërguar në një vend turistik për të bashkëjetuar, raporton Express.

Përmes raportit 24 oësh, Policia ka bërë me dije se rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Prizren, 09.06.2021 – 13:25. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar  i kishte marrë vajzën e saj të mitur dhe i kishte dërguar në një vend turistik për të bashkëjetuar. Me vend të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport./Express