Nëna i dhuroi të birit për 18 vjetorin e ditëlindjes një striptiste! - Gazeta Express
string(67) "nena-i-dhuroi-te-birit-per-18-vjetorin-e-ditelindjes-nje-striptiste"

Nëna i dhuroi të birit për 18 vjetorin e ditëlindjes një striptiste!

Fun

Gazeta Express

18/07/2023 0:06

Të gjithë prindërit duan që fëmijët e tyre ta kalojnë sa më bukur ditën e ditëlindjes, por një nënë në Meksikë duket se i ka kaluar të gjitha pritshmëritë.

Kjo grua vendosi t’i organizonte nëj festë të “çmendur” djalit për 18-vjetorin e tij, duke ftuar një striptiste. Në një video virale, gruaja u filmua duke mbajtur një tortë për djalin e saj për të bërë një urim për ditëlindjen ndërsa miqtë e tij e shikonin.

Lexo Edhe:

Por sapo ai fiku qirinjtë, ajo i tha që të mbante sytë mbyllur dhe në dhomën e errësuar nisi të luhej një muzikë provokuese.

Në këtë moment, aty hyn një vajzë e maskuar, e veshur tepër seksi që nis të kërcejë në mënyrë sensuale me 18-vjeçarin. I riu mbeti i shtangur në një moment, megjithatë, më pas nisi ta shijonte dhuratën e pazakontë të nënës së tij, duke kërcyer me të.