Nëna e raporton vajzën në polici, thotë se është zhdukur muaj më parë - Gazeta Express
string(68) "nena-e-raporton-vajzen-ne-polici-thote-se-eshte-zhdukur-muaj-me-pare"

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 11:07

Nëna e raporton vajzën në polici, thotë se është zhdukur muaj më parë

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 11:07

Një nënë në Fushë Kosovë ka njoftuar se vajza e saj është larguar muaj më parë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Kroi, Fushë Kosovë tetor 2022 . Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj është larguar muaj më parë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar.