Nën moderimin e Florian Binajt dhe Arilena Aras, nis emisioni investigativ “Piranjat” në ABC dhe T7 - Gazeta Express
string(96) "nen-moderimin-e-florian-binajt-dhe-arilena-aras-nis-emisioni-investigativ-piranjat-ne-abc-dhe-t7"

Shqiperi

Gazeta Express

18/04/2022 15:03

Nën moderimin e Florian Binajt dhe Arilena Aras, nis emisioni investigativ “Piranjat” në ABC dhe T7

Shqiperi

Gazeta Express

18/04/2022 15:03

Gjithçka është gati tashmë dhe “Piranjat” e ABC pritet të futen në aksion. Emisioni investigativ “Piranjat” ka përfunduar të gjitha përgatitjet dhe pritet që të fillojë së transmetuari të martën e ardhshme në ABC. Studioit janë gati, moderatorët, gazetarët dhe teknikët po ashtu.

Me drejtues Florian Binon dhe Arilena Aran, “Piranjat” pritet të frikësojnë çdokënd që ka ngjyer sadopak gishtin me paratë publike duke u bërë zëri kryesor në ekran i problematikave të shoqërisë, ndërsa nuk do të mungojnë situatat gazmore, njerëzit e kapur “mat” dhe investigimet në thellësi, sepse në fund të fundit, asgjë nuk mund të rrijë e fshehtë përgjithmonë!

Lexo Edhe:

Gjithçka nis të martën në orën 21:00 dhe në vijim, në ekranin e ABC në Shqipëri dhe T7 në Kosovë, sepse “Piranjat” janë programi televiziv ku çdo gjë mund të ndodhë dhe askush nuk është i sigurt. /abcnews.al