Në pranga për kanabisin në ballkon, Enca: Po e kultivoja për përdorim vetjak! Shoqërohet edhe i dashuri i saj - Gazeta Express
string(106) "ne-pranga-per-kanabisin-ne-ballkon-enca-po-e-kultivoja-per-perdorim-vetjak-shoqerohet-edhe-i-dashuri-i-saj"

Në pranga për kanabisin në ballkon, Enca: Po e kultivoja për përdorim vetjak! Shoqërohet edhe i dashuri i saj

Shqiperi

Gazeta Express

12/09/2023 9:36

Policia ka arrestuar këngëtaren Ruenca Haxhia e njohur si Enca. Ajo është vënë në pranga së bashku me të dashurin e saj, pasi në ballkonin e banesës i janë konstatuar disa bimë kanabisi.

Pas arrestimit, këngëtarja ka thënë se është përdoruese e kanabisit dhe e ka për përdorim vetjak.

Lexo Edhe:

Banesa e këngëtares ndodhet në afërsi të TEG në një vilë private.

/Gazeta Express