Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë - Gazeta Express
string(65) "ne-nje-lidhje-me-capital-t-adrola-dushi-rrefehet-per-here-te-pare"

Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë

Rozë

Gazeta Express

14/05/2022 8:11

Modelja Adrola Dushi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku është pyetur dhe ‘provokuar’ për të thënë detaje nga jeta e saj sentimentale, por duket se ajo i menaxhoi shumë mirë pyetjet për të dalë nga situata.

E pyetur nga Donaldi nëse është në një lidhje me Capital T, Adrola Dushi u përgjigj se është në një lidhje shumë të ngushtë me veten duke mos dhënë detaje të tjera.

Lexo Edhe:

Romeo: Kjo nuk i ngacmon çunat tani sepse kjo është e lidhur.

Adrola: Unë nuk thashë asgjë, pse u ndave ti?

Donaldi: A je në një lidhje me këngëtarin Capital T?

Adrola: Unë jam në lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur