Në muajt e fundit të shtatzënisë, 'Pajtesa' shkëlqen me barkun e rrumbullakosur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 15:59

Në muajt e fundit të shtatzënisë, ‘Pajtesa’ shkëlqen me barkun e rrumbullakosur

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 15:59

Fiona Gllavica po shkëlqen në muajt e fundit të shtatzënisë.

Aktorja Fiona Gllavica që më miri e njohim në rolin e Pajtesës në “Çka ka shpija”, është në pritje të ëmbël.

Lajmin e zbuloi ekskluzivisht në Prive e ftuar në intervistën, “Qitja pikën”.

Ajo po pret fëmijën e saj të parë dhe së fundmi ka realizuar një set fotografik. Aktorja po shkëlqen në muajt e saj të fundit të shtatzënisë.

View this post on Instagram

👼🏼🤍

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on