Në mes Trixes dhe Borës, kë zgjedh Andi? - Gazeta Express
string(38) "ne-mes-trixes-dhe-bores-ke-zgjedh-andi"

Në mes Trixes dhe Borës, kë zgjedh Andi?

TV/Film

Gazeta Express

17/06/2022 20:31

Andi Artani ishte pjesë e emisionit “Mirage” këtë episod.

Ai në rubrikën “Kë Zgjedh” bëri zgjedhjen e tij për disa nga personazhet publike, shkruan lajmi.net

Lexo Edhe:

Njëra nga zgjedhjet që duhej të bënte Andi ishte ajo në mes Beatrixës dhe Borës.

Se kë zgjodhi ish-protagonisti i sezonit të dytë të “Për’Puthen” në mes të dyjave?

Këtë e kuptoni duke klikuar KËTU….