Në kushte shtëpie, Donaldi i bën një dhuratë vëllait të tij për ditëlindje - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/11/2021 13:41

Në kushte shtëpie, Donaldi i bën një dhuratë vëllait të tij për ditëlindje

Rozë

Gazeta Express

21/11/2021 13:41

Gjatë mbrëmjes së djeshme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, aktori, Donald Veshaj i ka përgatitur një dhuratë për ditëlindje vëllait të tij, Marios.

Donaldi mori një bluzë të bardhë dhe në të shënoi me ngjyrë, “Mario 100 vjeç, te dua”.

Lexo Edhe:

Këtij urimi iu bashkua edhe pjesa tjetër e banorëve të cilët i kënduan këngën e ditëlindjes para kamerave.

Kujtojmë që para pak ditësh, Romeo dhe Mario i bën një dhuratë Donaldin, teksa fluturuan me parashutë mbi shtëpinë e “Big Brother VIP” duke e thirrur emrin e Donaldit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.