Në këtë laborator në Kosovë mund të bëni D-DIMER dhe Covid Rapid Test pa pagesë - Gazeta Express
string(79) "ne-kete-laborator-ne-kosove-mund-te-beni-d-dimer-dhe-covid-rapid-test-pa-pagese"

Në këtë laborator në Kosovë mund të bëni D-DIMER dhe Covid Rapid Test pa pagesë

Lajme

Gazeta Express

08/08/2022 14:11

Laboratori Cambridge ofron D-DIMER ose RAPID COVID TEST – PA PAGESË për të gjithë pacientët që kryejnë një shërbim në cilëndo pikë të saj.

Nga ky laborator thonë se këto teste ofrohen falas në shenjë solidarizimi me komunitetin, duke parë se kjo pandemi ka shkaktuar jo vetëm probleme shëndetësore, humbje jete njerëzish, por edhe pasoja ekonomike.

Lexo Edhe:

Siç thonë ata, ky laborator, qysh prej se ka sjellur ekperiencën britanike në Kosovë, ka treguar solidarizim me pacientët e vet, duke dhuruar vazhdimisht teste falas, dhe premtojnë vazhdimësi në përkrahje të pacientëve të saj, në çdo situatë të vështirë

Lokacioni Emshir
Lokacioni Ulpianë